Poznaj przepis na makaron spaghetti z domowym, zielonym pesto z bazylii, serwowany z bobem i suszonymi pomidorami. Zobacz, jak samodzielnie zrobić takie pesto bazyliowe i jak podać je z makaronem spaghetti w towarzystwie różnych dodatków. Ten szybki przepis to doskonałe rozwiązanie na upalne, letnie dni.

Makaron z domowym pesto to danie świetnie sprawdzające się podczas upałów. Po pierwsze, przygotowuje się je błyskawicznie. Nie ma nic gorszego od skomplikowanych posiłków, które wymagają dużego zaangażowania czasu i pracy, szczególnie wtedy gdy żar leje się z nieba. Poza tym smakuje bardzo świeżo, dzięki super składnikowi, którym niepodważalnie jest bób i domowemu pesto z lekką nutką cytrynową. Jak w prosty sposób zrobić makaron z domowym, zielonym pesto bazyliowym? Zapraszam na przepis na makaron z pesto, bobem i suszonymi pomidorami!

Reklama

Przepis na makaron z zielonym pesto z bazylii, bobem i suszonymi pomidorami:

Garnki Ambition

Do ugotowania makaronu i połączenia wszystkich składników użyłam solidnego garnka z serii Ambition Lex. W nakładaniu porcji spaghetti z zielonym pesto, bobem i suszonymi pomidorami pomocne okazały się stalowe, uniwersalne szczypce.

Spaghetti z pesto zielonym

Gotowy makaron z bazyliowym pesto podałam na klasycznym, głębokim talerzu obiadowym (tutaj marka Ćmielów), na którym prezentował się wyjątkowo pysznie!

Ocena: 4.8/5. Oddano 4 głosy.
Please wait...