Sałatki to nieodłączny element imprez w ogrodzie. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich znajomych lub rodzinę i zaserwować im coś innego niż zwykle, skorzystaj z naszego przepisu na sałatkę z kozim serem, figami i pomidorami.  W połączeniu z dressingiem miodowo-musztardowym to prawdziwa uczta dla zmysłów. Jestem pewna, że niejedna koleżanka poprosi Cię o przepis.

Połączenie słodkiej figi i słonego koziego sera to gwarancja niezapomnianych doznań smakowych. Taka sałatka sprawdzi się nie tylko podczas biesiadowania z przyjaciółmi, ale także jako lunch do pracy – pamiętaj jednak, żeby dressing transportować w oddzielnym pojemniku lub słoiczku i użyć go dopiero na chwilę przed posiłkiem. Unikniesz w ten sposób rozmoknięcia oraz utraty smaku sałaty i reszty składników. Jestem pewna, że narobiłam Ci apetytu, dlatego już spieszę z przepisem na sałatkę z kozim serem, figami i pomidorami.

Reklama

Co może Ci się przydać?

  • Salaterki i miseczki – Taka sałatka wymaga odpowiedniej oprawy.
  • Krajalnica do warzyw i owoców – Usprawni krojenie warzyw do sałatki. Używając specjalnej krajalnicy możesz uzyskać nie tylko plasterki czy kostkę, ale także spiralę czy warzywny makaron.
  • Shaker do sosu – Idealny do przygotowywania dressingów.
Przepis na sałatkę z kozim serem, figami i pomidorami


Sałatkę możemy podawać ze świeżą bagietką. Efektownie prezentuje się na czarnej desce do serwowania.

Skoro o owocach i imprezach w ogrodzie mowa… Sprawdźcie także nasze przepisy na grillowane owoce
Ocena: 5.0/5. Oddano 1 głos.
Please wait...