Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na świąteczny deser, to koniecznie zerknij na przepis na pomarańczowe mini serniczki w słoikach. Przygotowane na spodzie z herbatników lub ciastek pełnoziarnistych, z dodatkiem dżemu pomarańczowego, zrobią niemałe wrażenie na gościach! Mini serniczki świetnie się prezentują i tak samo dobrze smakują!

Jeśli chcesz w czasie Świąt zaskoczyć gości, to koniecznie przygotuj mini serniki w małych słoiczkach typu weck. Tak podany deser zawsze się sprawdza, a w dodatku wyjątkowo pięknie wygląda na świątecznym stole. Co więcej, taka mała porcja ciasta może być miłym upominkiem na zakończenie wigilijnej kolacji – małe co nieco warto wręczyć naszym gościom na drogę.

Reklama

A co kryje się w słoiczkach?

Spód ciasteczkowy z dodatkiem maku i aksamitna, delikatna pomarańczowa masa serowa. Moje mini serniczki ozdobiłam plastrami suszonych pomarańczy. Każdy ze słoiczków możecie ozdobić kolorowymi tasiemkami lub sznurkami pasującymi do wystroju stołu. Zapraszam na świąteczny przepis na mini serniczki na spodzie z ciastek, umieszczone w małych słoiczkach weck. Smacznego!

Przepis na mini serniczki w słoiczkach

Przepis na mini serniczki w słoiczkach


Ocena: 3.4/5.
Please wait...