Garnki to niezbędny element wyposażenia każdego domu. Pomagają w codziennym życiu, które bez nich nie mogłoby być takie samo. Szczególnie garnki Zwilling to cisi przyjaciele każdego z nas. Często niedoceniani, pomagają nam odkrywać nowe smaki i przypominają smaki dzieciństwa. Ich odpowiedni wybór jest niezwykle ważny.

Garnek to nie tylko kawałek metalu, który ma umożliwić nam przyrządzenie dania. W tym celu zarówno proces powstawania, jak i użyte materiały i zastosowane technologie będą miały ogromny wpływ na wygodę pracy. Dotyczy to zarówno kuchni dużych restauracji, jak i wszystkich gospodarstw domowych.

Reklama

Jakie garnki wybrać?

Wybór garnków wydaje się prosty, w rzeczywistości jest to jednak decyzja na lata. Od ich wyboru zależy jakość przygotowanych przez nas dań. Wpływają też na to, jak długo będziemy je przyrządzać i czy praca w kuchni będzie przyjemnością. Warto zastanowić się więc nad decyzją – zaważy ona na wielu dziedzinach życia codziennego. Garnki Zwilling niewątpliwie zapewniają satysfakcję płynącą ze spożywania posiłków oraz na ilość czasu wolnego. Dzięki nim domycie naczyń trwa tylko chwilę!

Garnki Zwilling – jakość i precyzja wykonania

Zwilling to jedna z najstarszych marek na rynku, zarejestrowana w 1731 roku. Jest to firma z tradycją, której wielowiekowe już doświadczenie ma ogromny wpływ na jakość produkowanych przez nią akcesoriów. Garnki Zwilling wykonywane są z najlepszej jakości materiałów, by zapewnić jak najlepszy poziom usług. Ponadto przedstawiciel marki – spółka NPC Polska – oznaczona jest certyfikatem Włącz eco wyobraźnię, co potwierdza realizację jej publicznych kampanii edukacyjnych w zakresie ochrony środowiska. W dobie coraz większego nacisku na ekologię w społeczeństwie jest to szczególnie ważne.

Co oferuje firma Zwilling?

W ofercie Zwilling znajdują się nie tylko naczynia do gotowania. Produkuje ona również inne przyrządy kuchenne – sztućce, noże, szkło termiczne i inne akcesoria kuchenne. Jest to marka nastawiona na całościowe, wielokierunkowe doświadczenie kuchenne. W zakresie wytwarzanych przez Zwilling garnków wyróżnić trzeba kilka wyjątkowych, wartych uwagi serii:

  • Zwilling Essence,
  • Zwilling Vitality,
  • Zwilling Base,
  • Zwilling Joy,
  • Zwilling Passion.

Wszystkie garnki z wymienionych serii wyposażone są w innowacyjne dno z technologią SIGMA CLASSIC+. Polega ona na wielowarstwowej budowie dna o masywnym, aluminiowym rdzeniu, którego wewnętrzna i zewnętrzna strona wykonane są z doskonałej jakości stali nierdzewnej. Wewnętrzna warstwa wspomnianych garnków Zwilling jest neutralna smakowo, by mieć pewność, że na żadnym etapie naczynie nie będzie miało wpływu na smak gotowanych potraw.

Zewnętrzna warstwa garnków Zwilling ma właściwości magnetyczne, dzięki czemu użyjesz ich na kuchenkach każdego typu. Ponadto system Sigma Classic+ zapewnia optymalną dystrybucję ciepła na dnie naczynia Dzięki temu gotowanie jest energooszczędne. Zastosowany aluminiowy rdzeń przechowuje ciepło i oddaje je powoli, dzięki czemu nawet po wyłączeniu kuchenki potrawy pozostaną ciepłe przez długi czas.

Zwilling Base

To seria, na którą warto zwrócić szczególną uwagę dzięki wyjątkowej ergonomii. Każdy z garnków Zwilling Base został wykonany ze stali nierdzewnej 18/10 najwyższej jakości o właściwościach antykorozyjnych. Z tego samego materiału zrobione zostały uchwyty, dzięki czemu można pewnie pracować w rękawicach kuchennych.

Garnki Zwilling Base wyposażone są w pokrywy, które umożliwiają gotowanie w niewielkich ilościach wody, a skala umieszczona w jego wnętrzu pozwala na dokładne jej odmierzenie. Zakrzywione krawędzie niesamowicie ułatwiają przelewanie płynów. Naczynia z tej serii umyjesz zarówno pod bieżącą wodą, jak i w zmywarce.

Zwilling Essence

Są bardzo uniwersalne. Garnki Zwilling Essence są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych kucharzy. Charakteryzują się nie tylko pięknym designem, ale również doskonałą funkcjonalnością. Powłoka wewnętrzna garnków Zwilling Essence jest wyjątkowo prosta w pielęgnacji.

Dodatkowym atutem jest umieszczona wewnątrz naczyń miarka oraz szczelne, szklane pokrywy, dzięki którym nasza kuchnia stanie się energooszczędna, a dzięki temu – ekologiczna.

Zwilling Vitality

To garnki z serii o szerokim zastosowaniu. Dzięki ich różnorodności w zakresie wymiarów i kształtów znajdziemy te, które będą idealne do gotowania, smażenia, duszenia czy po prostu podgrzewania potraw. Wyprofilowany brzeg garnków Zwilling Vitality sprawia, że kuchenka pozostanie czysta.

Garnki Zwilling Vitality mają wygodne, a jednocześnie masywne uchwyty odlewane ze stali nierdzewnej. Utrzymują niską temperaturę zewnętrznych powierzchni garnków podczas gotowania, co niweluje szansę na poparzenie. Szklane pokrywki z kolei umożliwiają stałe obserwowanie stanu potraw. Uszczelnione zostały silikonowymi uszczelkami, które jeszcze bardziej zabezpieczają garnki Zwilling Vitality przed utratą ciepła i umożliwiają gotowanie w niewielkiej ilości wody.

Zwilling Joy

To garnki, które, jak sama nazwa wskazuje, sprawią wiele radości użytkownikom – nawet tym najbardziej wymagającym. Jak inne serie garnków firmy Zwilling, tak i seria Joy stworzona jest z najwyższej jakości materiałów, a design umożliwia bardzo przyjemne korzystanie z naczyń bez utraty jakości wraz z upływem czasu.

To, co jednak wyróżnia serię Zwilling Joy spośród innych to zastosowanie metody utwardzania stali FRIODUR. Zapewnia nadzwyczajną wytrzymałość i odporność na korozję. Dzięki niej powierzchnia garnka jest odporna na wszelkie zarysowania i uszkodzenia. Przez to bardzo łatwo utrzymać je w czystości i umyjemy je w zmywarce. Dodatkowo dno wzmacniane jest technologią SIGMABOND Boden gwarantując równomierny rozkład ciepła.

Zwilling Passion

Oferują wszystko, co najlepsze w garnkach firmy Zwilling dla zapewnienia komfortu podczas gotowania. Ich dno ma aluminiowy korpus, a góra została wykonana z magnetycznej stali nierdzewnej. Taki akutermiczny spód zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, ale też umożliwia korzystanie z garnków na kuchenkach indukcyjnych.

Połączenie nowoczesnego wyglądu i funkcjonalności garnków Zwilling Passion z wysoką jakością wynika z tradycji tej niemieckiej marki. Producent ręczy za to wieloletnią gwarancją, która sięga aż 30 lat.

Uzupełnienie kolekcji garnków – Zwilling Pro

Produkty z tej serii przypadną do gustu osobom stawiającym nie tylko na jakość, ale także na wykwintny styl. Jest idealnym uzupełnieniem każdej profesjonalnej kuchni, dzięki czemu tworzenie dzieł sztuki kulinarnej będzie jeszcze prostsze. Wszystkie elementy serii Zwilling Pro mają delikatne satynowe wykończenie. Stanowią nie tylko dodatek do kuchni, ale są także jej ozdobą. W jej skład wchodzą wszelkiego rodzaju utensylia, od łyżek, łopatek, poprzez praski do czosnku czy tłuczki i obieraczki. W serii Zwilling Pro znajdziemy też noże i patelnie.

Szerokie uchwyty noży Zwilling Pro pewnie leżą w dłoni, zapewniając ergonomię i dokładność pracy. Z kolei szczególnie szeroka krawędź patelni Zwilling Pro ułatwia bezpieczne i precyzyjne przelewanie sosów i dań jednogarnkowych. Dzięki zastosowaniu w naczyniach i akcesoriach tej serii odpornej na zarysowania stali nierdzewnej część z nich umyjemy w zmywarce.

No votes yet.
Please wait...