Kolekcja Zwilling Vitality to jedna z najbardziej popularnych serii tej niemieckiej marki. Doceniły ją tysiące zadowolonych użytkowników. Niezawodne i niezniszczalne garnki i patelnie Zwilling Vitality zyskały już status kultowych. Co świadczy o tak wielkiej popularności tej serii? Czym wyróżniają się produkty Vitality wśród innych, podobnych artykułów?

Oferta Zwilling obejmuje m.in. garnki, patelnie, a także pokrywki. Są to artykuły, które stanowią niezbędne wyposażenie każdej kuchni. Wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Każdy egzemplarz produkowany jest z dbałością o najmniejsze detale, co przekłada się na wygodę użytkowania. Produkty z kolekcji Zwilling Vitality wyposażone są w różne sprytne rozwiązania, które pozwalają na ich komfortowe użytkowanie. Przykładem są nienagrzewające się uchwyty w technologii Stay Cool.

Reklama

Garnki i patelnie Zwilling Vitality – niemiecka jakość

Niemiecka marka Zwilling to słynny producent elementów wyposażenia kuchni, których charakterystyczną cechą jest wysoka trwałość i niezwykła funkcjonalność. Garnki Zwilling, które dostępne są w ofercie tej firmy, mają klasyczny, ponadczasowy wygląd, który jednak nawiązuje do tradycji. Klasyczny design świetnie komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i bardziej tradycyjnymi wnętrzami. Stalowe patelnie Zwilling to małe dzieła sztuki użytkowej. Są doskonale zaprojektowane, tak, żeby z jednej strony cieszyć oko, a z drugiej odpowiadać na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Jedną z najpopularniejszych kolekcji marki jest Zwilling Vitality, chociaż wspomnieć trzeba też o Zwilling Essence, która także cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.

Kolekcja Zwilling Vitality – co sprawia, że jest tak popularna?

Na popularność kolekcji Zwilling Vitality wpływa fakt, że jest bardzo wytrzymała, a także wygodna w użytkowaniu. Ponadto:

  • Naczynia Zwilling z serii Vitality mogą być używane na każdym rodzaju kuchenki, zarówno gazowej, jak i elektrycznej i indukcyjnej.
  • Nadają się do piekarnika, co jest bardzo wygodne, kiedy trzeba podpiec jakąś potrawę.
  • Po użyciu garnki i patelnie Vitality można umyć w zmywarce.
  • Naczynia wyposażone są w sprytne rozwiązania, jak nienagrzewające się uchwyty Stay Cool, oczka na haczyki na patelniach, dzięki którym można je powiesić, a także grube, nieprzywieralne dna SIGMA Classic+.

Jeśli do tego dodamy wyjątkowy, ponadczasowy design, otrzymujemy garnki i patelnie, które spełniają potrzeby najbardziej wymagających kucharzy. Idealnym dopełnieniem kolekcji Vitality są sztućce Zwilling, które przydadzą się podczas serwowania przygotowanych potraw.

Gwarancja Zwilling

Na popularność kolekcji Vitality w dużej mierze wpływa fakt, że garnki Zwilling, patelnie, a także inne akcesoria są niezwykle wytrzymałe i niezawodne. Potwierdzeniem tego faktu jest to, że Zwilling udziela na wyroby z kolekcji Vitality 30-letnią gwarancję. Gwarancja świadczy o pewności marki co do najwyższej jakości jej produktów. Jest także potwierdzeniem użycia najlepszych możliwych materiałów. Artykuły firmy przechodzą wiele testów, które mają za zadanie sprawdzić bezpieczeństwo, funkcjonalność i wytrzymałość. W efekcie garnki i patelnie Zwilling spełniają potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Te produkty z pewnością posłużą przez długi czas w nienagannej kondycji.

Z czego wykonane są naczynia Zwilling Vitality?

Garnki i patelnie Zwilling Vitality produkowane są ze specjalnie opracowanych stopów stali nierdzewnej. Jest to materiał w pełni bezpieczny i higieniczny, który doskonale nadaje się do kontaktu z żywnością. Stalowe garnki i patelnie nie zmieniają smaku potraw i nie przechodzą nim. Dopracowany przez specjalistów stop stali 18/10 daje gładką, satynową powierzchnię naczyń, które prezentują się dzięki temu bardzo elegancko. Charakteryzuje go też duża wytrzymałość. Naczynia leżą pewnie w rękach, są solidne i stabilne. Wizualnie garnki i patelnie Zwilling Vitality przypominają tradycyjne naczynia z nutą nowoczesności. Świetnie prezentują się w każdej kuchni. Marka Zwilling słynie z używania stali najwyższej jakości. Jest ona dostępna także w nożach Zwilling.

Garnki Zwilling Vitality – czym się charakteryzują?

Stalowe garnki Zwilling Vitality posiadają:

  • pomocną miarkę litrażową
  • wielowarstwowe dno Sigma Classic+, które równomiernie się nagrzewa, a także zapobiega przypalaniu,
  • nienagrzewające się uchwyty, odlewane ze stali nierdzewnej,
  • pokrywki z silikonową uszczelką, które idealnie dopasowują się do garnków,
  • możliwość wkładania do piekarnika,
  • dopasowanie do wszystkich rodzajów kuchenek, łącznie z indukcją.

Co wchodzi w skład kolekcji Zwilling Vitality?

Kolekcja Zwilling Vitality składa się z garnków i patelni ze stali nierdzewnej, a także idealnie dopasowanych pokrywek. Dostępne są różne wymiary naczyń. W kolekcji wyróżniają się na przykład garnki Zwilling Vitality Saute Pan 24 cm, które stanowią połączenia garnka i głębokiej patelni.

Na uwagę zasługują także rondle. Przykładem jest Zwilling Vitality Pfanne 1 l – rondel ze stali nierdzewnej. Jest bardzo funkcjonalny. Pozwoli na przygotowanie różnorodnych potraw, zwłaszcza, jeśli potrzebujesz przyrządzić je w mniejszej porcji. Rondel pozwala także na szybkie podgrzewanie, na przykład porcji zupy lub sosu.

Dostępne w serii Vitality patelnie, wykonane ze stali, pokryte są satynową powłoką. Gwarantuje ona jej trwałość, a także nadaje stylowego wyglądu. Patelnie Vitality posiadają wielowarstwowe dno Sigma Classic+.

Zestawy garnków Zwilling

Garnki Zwilling dostępne są pojedynczo lub w praktycznych zestawach. Zestaw garnków Zwilling Vitality tworzą modele w różnym rozmiarze, a także idealnie dopasowane, szczelne pokrywki. Każdy z nich wykonany jest ze stali nierdzewnej, a wewnątrz ma pomocną podziałkę. Zakup garnków w zestawie pozwala za jednym razem nabyć wszystkie niezbędne w kuchni garnki. Zestawy garnków Zwilling Vitality są tak przygotowane, żeby użytkownik cieszył się ich najwyższą funkcjonalnością. Wiele osób docenia fakt, że nie musi komponować zestawów garnków samodzielnie.

Patelnie Zwilling Vitality – co je wyróżnia?

Funkcjonalne stalowe patelnie Zwilling Vitality to świetne dopełnienie kompletu garnków. Każdy egzemplarz jest wyposażony w solidne, wielowarstwowe dno Sigma Classic+, które pozwala na równomierne nagrzewanie potraw. Jest to przydatne na przykład podczas smażenia kotletów, kiedy istotne jest, żeby każdy smażył się równomiernie. Patelnie Vitality posiadają także nienagrzewające się uchwyty Stay Cool, który wpływają na wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Istotne jest to, że patelnie mogą być używane w piekarniku. Pozwala to przygotować wiele potraw tylko w jednym naczyniu.

Garnki i patelnie Zwilling Vitality są niemal kultowe. Składa się na to kilka czynników. Przede wszystkim wyjątkowa wytrzymałość naczyń. Potwierdza to 30-letnia gwarancja, którą daje producent. Dzięki temu mamy pewność, że stalowe garnki i patelnie posłużą przez wiele lat w nienaruszonym stanie. Produkty z serii Vitality są wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Marka przykłada dużą rolę do strony projektowej, dzięki temu artykuły są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Jeśli chodzi o wygląd, kolekcja Vitality jest ponadczasowa. Będzie świetnie prezentowała się w kuchni dzisiaj, a także za kilkadziesiąt lat. To wszystko sprawia, że garnki i patelnie Zwilling Vitality są niezwykle popularne.

Ocena: 2.6/5.
Please wait...