Poznaj przepis na pyszną, wegańską zupę kalafiorową bez dodatku mięsa. Wegetariańska, lekka zupa warzywna z kalafiorem to dobry pomysł na letni, pożywny obiad. Przepis jest bardzo prosty w wykonaniu i właśnie w tej prostocie tkwi smakowitość dania. Jak zrobić zupę kalafiorową inaczej, czyli w wersji wege? Mam na to sposób!

Zupa to jedno z takich dań, do których przygotowania nie potrzeba ani zbyt dużo czasu, ani wyjątkowych umiejętności kucharskich, bo robi się właściwie sama. Wystarczy użyć dobrej jakości produktów i przyprawić zgodnie z naszymi upodobaniami. Zupy uwielbiam nie tylko za to, że są zdrowe. One zazwyczaj są niezwykle barwne, a kolorowe dania je się z ogromną przyjemnością. Dlatego właśnie zupy najczęściej podaję w klasycznych, białych talerzach głębokich, dzięki temu podkreślam wszystkie kolory warzyw, jakie się w niej znajdują. Wydawać by się mogło, że domowa zupa kalafiorowa to takie banalne danie ale gwarantuję, że podana w pięknej, klasycznej wazie do zupy z pewnością zachwyci każdego! Jak w prosty sposób ugotować pyszną, wegetariańską zupę kalafiorową? Zapraszam na przepis!

Reklama

Jak zrobić domową zupę kalafiorową w wersji wege? Przepis:

Przepis na zupę kalafiorową wegetariańską

Domowa, pyszna i prosta zupa kalafiorowa w wersji wege zaserwowana w porcelanowej wazie Ceramika Tułowice to kwintesencja dobrego, polskiego obiadu!Pyszna zupa kalafiorowa przepis bez mięsa


Ocena: 5.0/5.
Please wait...