Domowa pizza wiejska to kompozycja różnych rodzajów wędlin i kiełbasek, a także ostrej papryczki jalapeño. Ten przepis to zdecydowanie propozycja dla amatorów mięsnych i pikantnych dań. Pizza z salami, kabanosem i wędzonym boczkiem na pewno nasyci nas na długo. Ciekawego smaku dodają nie tylko ostre papryczki, ale również odpowiednio dobrane przyprawy oraz domowej roboty sos. Zapraszam na przepis na pizzę po wiejsku!

Pizza wiejska to pizza bez dodatku kolorowych warzyw, za to z różnymi fajnymi wędlinami i kiełbaskami. Pikantności dodają tu papryczki jalapeño oraz ostra papryka w proszku dodana do sosu, który będziemy serwować wraz z pizzą. Danie to od początku do końca przygotowujemy sami – wyrabiamy ciasto, układamy składniki, pieczemy i robimy sos. Domowa pizza z boczkiem, salami, kabanosem, papryczkami i cebulą przypadnie do gustu zwolennikom mięsnych i konkretnych dań. Chodźcie zobaczyć przepis!

Reklama

Musisz pamiętać, że ciasto na pizzę jest ciastem drożdżowym zatem musi przeleżeć gdzieś w cieple minimum godzinę, zanim zaczniesz układać na nim składniki.

Co się przyda?

Pizza wiejska na ostro - przepis

Przepis na pizze po wiejsku - z salami i boczkiem

No votes yet.
Please wait...