Marka Bialetti słynie na całym świecie z produkowania najwyższej jakości akcesoriów do robienia kawy. Kawiarka Bialetti powinna znaleźć się w kuchni każdego miłośnika aromatycznej małej czarnej. Firma postanowiła jednak rozszerzyć produkcję o garnki, patelnie i brytfanny, by trafić do większej liczby klientów. Jakie akcesoria od marki zasługują na szczególną uwagę?

Marka Bialetti dotąd kojarzyła się konsumentom na całym świecie wyłącznie z kawiarkami, spieniaczami do mleka, filiżankami i innymi akcesoriami do parzenia i podawania kawy. Od jakiegoś czasu marka dostarcza też innych sprzętów potrzebnych w każdej, funkcjonalnej kuchni. Rozszerzenie asortymentu o garnki, patelnie i brytfanny sprawiło, że marka zyskała jeszcze większą popularność.

ReklamaKawiarka Ciśnieniowa Bialetti Mini Express

Początek istnienia marki Bialetti

Istnienie włoskiej firmy zapoczątkowała właśnie kawiarka. Bialetti od początku swego istnienia zajmowało się wyłącznie akcesoriami do parzenia i podawania różnego rodzaju kawy. Kawiarka Bialetti wykonane są najwyższą starannością. Budowa kawiarek jest przemyślana, a materiały wykorzystane do produkcji cechuje trwałość i jakość. Właśnie dlatego Bialetti to firma ciesząca się międzynarodowym uznaniem. Nie tylko kawiarki są czołowym produktem marki. Wielką popularnością wśród wielbicieli kawy ze smakowicie spienionym mlekiem, cieszy się spieniacz do mleka Bialetti.

Kawiarka Bialetti – jak ją wybrać?

Kawa przyrządzona w kawiarce to pewność niepowtarzalnego smaku i aromatu. Osoby przymierzające się do zakupu pierwszej kawiarki, często nie wiedzą jednak, po jaki model sięgnąć. Do klasyków należy Bialetti New Venus. Kawiarki te są wykonane ze stali nierdzewnej, co gwarantuje wieloletnie użytkowanie i trwałość produktu. Poszczególne modele różnią się między sobą pojemnością, występują w wersji od 2 do 10 filiżanek. Kawiarka Bialetti Brikka jest wykonana z odlewanego aluminium, co nadaje jej fantazyjny, przyciągający uwagę kształt. Modele te nadają się na kuchenki gazowe i elektryczne. Zarówno kawiarka Bialetti Venus, jak i Bialetti Brikka to propozycje dla amatorów kawy, którym zależy na jeszcze intensywniejszym smaku napoju.

Kawiarki Bialetti – indukcja, jakie modele wybrać?

Dzisiejsze funkcjonalne kuchnie często są wzbogacone o kuchenki indukcyjne, dlatego konsumentom zależy na dobraniu odpowiedniej kawiarki Bialetti. Indukcja staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem, dlatego włoska marka zadbała o to, by w jej asortymencie nie brakło akcesoriów nadających się do tego typu kuchenek. Odpowiednie modele można znaleźć w kategorii kawiarki Bialetti indukcja. Zdecydowanie najpopularniejszym modelem na indukcję jest kawiarka Bialetti Moka Induction. Te aluminiowe, ciśnieniowe kawiarki są proste w obsłudze i pozwalają szybko przygotować odpowiednią ilość napoju.

Moka express Bialetti – kultowa kawiarka marki

Jak wiadomo, kawiarka była pierwszym produktem, od jakiego rozpoczęła się historia marki, która w krótkim czasie wzbiła się na wyżyny. Dziś Moka Express Bialetti to flagowy produkt firmy. Modele te występują w bardzo wielu wariantach kolorystycznych. Od klasycznych srebrnych i czarnych, po różowe, niebieskie i czerwono – zielone. Dzięki fantazyjnym, klasycznym kształtom kawiarki Kolorowe Moka Express Bialetti doskonale sprawdzą się w kuchniach urządzonych w stylu Vintage lub amerykańskim. Modele srebrne będą pasować do wnętrz w stylu loft lub nowoczesnym.Kawiarka Bialetti Moka Express Italia

Funkcjonalny spieniacz do mleka – Bialetti, marka z tradycjami

Od początku istnienia marce Bialetti przyświecały szczytne cele, w tym zdobycie zaufania klientów z niemal całego świata. Firma do dziś stawia na jakość swoich produktów, dlatego wszystko, co wychodzi z fabryk Bialetti jest trwałe i solidne, a ponadto praktyczne. Nie tylko kawiarka Bialetti jest sprzętem godnym uwagi. Na zainteresowanie zasługuje również spieniacz do mleka Bialetti. Firma idąc z duchem czasu wprowadziła do swojego asortymentu nie tylko rozwiązania ręczne, ale też elektryczne, wśród nich znajduje się nie tylko spieniacz, ale też kawiarka elektryczna Bialetti.

Bialetti – praktyczne i dekoracyjne sprzęty

Włoska marka Bialetti dba nie tylko o jakość swoich sprzętów, ale też o to, by były one możliwie jak najbardziej dekoracyjne. Doskonałym przykładem jest kawiarka Bialetti Kitty, która swoim kształtem przypomina dzbanek. Przedmiot ten jest nie tylko praktyczny i solidny. Bialetti Kitty może z powodzeniem stać się ozdobą kuchennego blatu i przyciągać wzrok domowników i gości. Jest to bardzo oryginalna kawiarka Bialetti. Jak używać tego modelu? Podobnie, jak w przypadku innych rozwiązań, należy postępować zgodnie z zaleceniami producenta.Bialetti Induk – adapter na płytę indukcyjną

Inne propozycje od marki Bialetti

Od jakiegoś czasu Bialetti nie jest już tylko marką wyłącznie dla miłośników kawy. Nadal kawiarki, filiżanki i spieniacze do mleka są czymś, z czego słynie firma na arenie międzynarodowej. W asortymencie Bialetti pojawiły się jednak zupełnie nowe rozwiązania. Od jakiegoś czasu produkty marki mogą kupować również miłośnicy gotowania. Bialetti zajęła się tworzeniem też innych akcesoriów kuchennych, takich jak garnki i patelnie. Krok ten sprawił, że popularność Bialetti wzrosła, marka nadal cieszy się również renomą i zaufaniem klientów z wielu miejsc na świecie.

Bialetti to wyjątkowa firma, która idzie z duchem czasu, jednocześnie nie porzucając swoich tradycji, towarzyszących jej od początku istnienia. Kawiarki Bialetti to propozycja zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z piciem kawy, jak i dla miłośników, pragnących rozsmakować się w prawdziwie włoskich aromatach. Oprócz kawiarek Bialetti dostarcza też wysokiej jakości akcesoriów do robienia i podawania kawy, wśród nich popularnością cieszy się szczególnie spieniacz do mleka Bialetti.

No votes yet.
Please wait...