Pomidory faszerowane serem feta, chudym twarożkiem i warzywami to doskonały pomysł na pyszną i lekką przekąskę. Zapiekane w piekarniku i podawane na ciepło zachwycą gości soczystym i pełnym aromatu smakiem. Po przepis na faszerowane pomidory z fetą możesz sięgać wtedy, gdy chcesz przygotować ciekawe danie na śniadanie, kolację, na przekąskę, na grilla, na przyjęcie, domówkę czy spotkanie w gronie znajomych.

Faszerowane, dojrzałe pomidory zapiekane z fetą to pyszne, a zarazem pożywne danie na każdą okazję. Pomidory faszerowane serem najlepiej zjadać na ciepło, dlatego zawsze serwuję je na stół od razu po wyjęciu z piekarnika. Dzięki temu, pomidory zachowują swój kształt i nie stają się zbyt miękkie. To doskonałe danie na sobotnie czy niedzielne śniadanie z rodzinką, ale również na kolację w gronie znajomych. Zdrowy farsz przygotowany z białych, lekkich serów i bogatych w witaminy warzyw będzie dobrym rozwiązaniem dla osób dbających o linię i dla tych, którzy po prostu cenią swoje zdrowie.

Reklama

Pomidory do faszerowania i zapiekania najlepiej wybrać lekko spłaszczone, takie, które nie będą wywracały się na boki, ale pozwolą na dokładne wypełnienie farszem i zapieczenie w piekarniku. Zapieczone przekąski wyłóż na półmisek i tak podaj gościom na stół.

Przepis na pomidory faszerowane fetą i zapiekane w piekarniku

Ocena: 5.0/5. Oddano 2 głosy.
Please wait...