Z wielką radością możemy ogłosić, że już po raz piąty udało nam się uzyskać Certyfikat “Super Marki” 2017! Serdecznie dziękujemy za okazane nam zaufanie i przyznanie tak ważnego dla nas tytułu. Każdego dnia robimy, co w naszej mocy, by zakupy w Garneczki.pl były prawdziwą przyjemnością!

Ogólnopolski program “Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” ma na celu wybór najlepszych marek, które cieszą się największym zaufaniem Klientów i stale pracują, by je utrzymać. Co roku, na podstawie badań konsumenckich, przyznawane są wyróżnienia w poszczególnych kategoriach – oceniana jest wartość, aktywność i rozpoznawalność marki z danej branży. Niezmiernie ważnym wyznacznikiem jest także stopień zaufania Konsumentów.

Reklama

W ramach tego programu przyznawane jest wyróżnienie “Super Marka”, które przysługuje trzykrotnym już laureatom programu “Dobra Marka”. Która marka jest “super”? Ta, która wyróżnia się nieustającym zaufaniem Klientów, silną pozycją na rynku oraz jakością oferowanych produktów i usług.

To właśnie Wy, drodzy Klienci, przyznaliście nam tytuł “Super Marki 2017”! Gorąco Wam za to dziękujemy!

Zapraszamy również do zapoznania się z artykułem zamieszczonym na oficjalnej stronie programu “Dobra Marka”: Garneczki.pl – sklep, który zaraża miłością do kuchni.

Certyfikat Super Marka 2017