Garneczki.pl zajęły I miejsce w Rankingu Zaufanych Opinii Ceneo.pl, w kategorii Dom i Wnętrze! W zestawieniu pojawiły się najlepiej oceniane przez Klientów sklepy internetowe. Ze względu na to, że to Klienci mają tutaj decydujący głos, przyznane wyróżnienie jest dla nas szczególnie ważne.

To już 8. zestawienie najlepiej ocenianych przez Klientów e-sklepów, organizowane przez Ceneo.pl w ramach Programu „Zaufane Opinie”. Program ten bada wiarygodność sklepów internetowych działających w Polsce. Klienci, którzy dokonali zakupu w danym sklepie, wypełniają internetowe ankiety, na podstawie których wyłonieni zostają zwycięzcy Rankingu w danych kategoriach. W tegorocznym zestawieniu ocenie podlegało aż 3500 sklepów!

Reklama

Garneczki.pl zajęły I miejsce w kategorii „Dom i Wnętrze” w Rankingu e-sklepów Ceneo.pl!

Dziękujemy za zaufanie i wszystkie pozytywne opinie. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna i staje się wskazówką do strategii rozwoju naszego sklepu.

Statuetka dla Garneczki.pl - Ranking Zaufane Opinie


Wygrana statuetka to poniekąd prezent od naszych Klientów 😉

Ceneo.pl jest najpopularniejszą porównywarką cen i ofert w Polsce. To również serwis zakupowy odwiedzany przez blisko 11 mln użytkowników. Serwis ten stał się największą polską bazą opinii o sklepach internetowych i ich ofercie.

Garneczki - dyplom Ceneo

Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Garneczki.pl 😉