Jako sklep internetowy Garneczki.pl przez cały rok włączamy się w rozmaite akcje społeczne, by pomagać tym, którzy tego potrzebują. W wyjątkowym czasie Bożego Narodzenia chcemy nieść radość potrzebujących, dlatego z wielką przyjemnością włączamy się do ogólnopolskiego projektu Szlachetna Paczka.

Szlachetna Paczka ma na celu dostarczenie konkretnej pomocy rodzinom, które jej potrzebują. Wolontariusze podczas spotkań z rodzinami uzgadniają sposób wsparcia, dopasowany indywidualnie do poszczególnych przypadków. Szlachetna Paczka przygotowywana jest więc dla każdej rodziny z bazy potrzebujących oddzielnie, stając się realną, nieprzypadkową pomocą.

Reklama

Garneczki.pl przekazują na wsparcie tego szlachetnego celu złotówkę z każdego zamówienia zrealizowanego w dniach od 19 do 22 grudnia (dotyczy to zarówno zamówień złożonych na stronie internetowej sklepu, jak i naszych aukcji na Allegro).Szlachetna paczka logo

Pierwsza edycja akcji odbyła się w 2000 roku w Krakowie, od tego czasu zyskując status jednej z popularniejszych akcji społecznych w Polsce. To własnie dzięki zaangażowaniu setek tysięcy ludzi projekt może działać na tak szeroką skalę!

Kupując prezent pod choinkę, możemy więc włączyć się do pomocy najbiedniejszym i najbardziej potrzebującym. Wspierając akcję “Szlachetna Paczka” mamy pewność, że rodzinom w trudnej sytuacji udzielona zostaje dokładnie taka pomoc, jakiej poszukują.

Włącz się do szlachetnej pomocy! 🙂