Zbliżające się powoli Boże Narodzenie czas, w którym jesteśmy szczególnie otwarci na pomoc potrzebującym. Tradycyjnie już w tym okresie jako Garneczki.pl włączamy się w rozmaite projekty, by nieść wsparcie i radość.

W tym roku wspieramy Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, przeznaczając na jej cele złotówkę z każdego zamówienia zrealizowanego od dnia 15 listopada do Świąt Bożego Narodzenia (dotyczy to zarówno zamówień składanych przez naszą stronę, jak i naszych aukcji na Allegro).

Reklama

Misją założonej w 2003 roku przez Annę Dymną, znaną aktorkę, Fundacji jest niesienie pomocy dorosłym z niepełnosprawnością intelektualną różnego stopnia. Działalność Fundacji „Mimo Wszystko” koncentruje się przede wszystkim wokół dofinansowywania leczenia i procesów rehabilitacyjnych. Wśród najważniejszych idei i celów Fundacji wymienić należy także wspieranie edukacji, aktywizacji zawodowej oraz promowanie artystycznej twórczości podopiecznych (szczególnie muzycznej czy teatralnej).

W trakcie istnienia Fundacji „Mimo Wszystko” z pomocy udzielanej w różnorodnych projektach skorzystało ponad kilka tysięcy osób. Wśród kadry znajdują się ludzie z wykształceniem, przygotowaniem i wieloletnim doświadczeniem w pracy z osobami chorymi i niepełnosprawnymi, dzięki czemu Fundacja może w profesjonalny i kompleksowy sposób odpowiadać na ich realne potrzeby.

Razem zdziałamy więcej!