Mikołaj Poskart urodził się z wrodzoną wadą serca i już w pierwszych dniach życia przeszedł skomplikowaną operacją kardiochirurgiczną. Chłopiec wymaga stałej opieki i ciągłej rehabilitacji. Organizowanie aukcji charytatywnych daje Mikołajowi szansę na lepsze życie – specjalistyczny sprzęt, dalsze leczenie i leki. Dlatego każda pomoc jest nieodzowna!

Mikołaj Poskart to podopieczny Fundacji Dzieciom – przyszedł na świat w 2007 roku i już od samego początku musiał zmagać się z chorobą. Wrodzona wada serca, mózgowe porażenie dziecięce, lekooporna padaczka oraz niedoczynność tarczycy wymagają nieustannej i specjalistycznej opieki. Chłopiec potrzebuje rehabilitacji, terapii, leków i odpowiedniego sprzętu ortopedycznego oraz rehabilitacyjnego.

Reklama

Jako Garneczki.pl przekazaliśmy przedmioty na aukcję charytatywną, z której wpływy zostaną przeznaczone na zakup pionizatora dla Mikołaja, dalszą rehabilitację i leczenie. Mamy nadzieję, że pomoc ludzi sprawi, że Mikołajek będzie robił coraz to lepsze postępy!

Podziękowania Mikołaj Poskart