Dla wszystkich miłośników gotowania marka Valdinox przygotowała specjalny program lojalnościowy „Zbieraj kody i odbieraj nagrody!”. Kupując dowolne produkty marki Valdinox, zbierasz punkty, a po zgromadzeniu odpowiedniej liczby, możesz wymienić je na markowe tekstylia kuchenne, które nie są dostępne w sprzedaży. Takie tekstylia powinien mieć każdy szef kuchni! Program kierowany jest do osób, które lubią eksperymentować w kuchni i chcą rozwijać swoje kulinarne umiejętności.

Valdinox to polska marka nowoczesnych naczyń i przyborów kuchennych, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania! Produkty Valdinox z pewnością posłużą w Twojej kuchni przez lata, zapewniając prawdziwą satysfakcję z gotowania i pieczenia. W ofercie marki znajdują się patelnie, garnki, brytfanny i różnego rodzaju inne akcesoria. Naczynia pokryte są nieprzywierającą powłoka, która ułatwia codzienne przygotowywanie posiłków, bez ich przypalania. Solidne, perfekcyjnie wykończone produkty prezentują się naprawdę elegancko. Valdinox oferuje naczynia maksymalnie praktyczne – takie, które można używać na różnego rodzaju kuchenkach, a nawet użytkować w piekarniku! Dzięki temu, przygotowywanie posiłków dla całej rodziny staje się o wiele łatwiejsze, a co najważniejsze – przyjemniejsze! Od teraz, kupując produkty marki Valdinox, zbierasz punkty, które później możesz wymienić na nagrody.Valdinox Zbieraj Kody

Zasady programu „Zbieraj kody i odbieraj nagrody”:

  • Kup dowolne produkty z oferty marki Valdinox, które dostępne są w sklepie: www.garneczki.pl
  • Każdy zakupiony produkt = określona liczba punktów.
  • Po zgromadzeniu odpowiedniej liczby punktów możesz wymienić je na nagrody dostępne w Katalogu Nagród.
  • Wytnij oryginalne kody kreskowe znajdujące się na opakowaniach produktów marki Valdinox.
  • Wycięte kody wraz z wypełnionym formularzem zamówienia nagrody wyślij na adres producenta:

Altom sp. z.o.o. sp.k.,

ul. Roosevelta 116a,

62-200 Gniezno

z dopiskiem „Zbieraj kody i odbieraj nagrody”

    lub dostarcz osobiście pod wskazany adres.

  • Koszty związane z wysyłką nagród wskazanych w formularzu ponosi Organizator Programu.
  • Program trwa od 01.03 do 30.09.2018 r.

Program „Zbieraj kody i odbieraj nagrody” pozwala na zakup wysokiej jakości naczyń kuchennych, które odpowiadają Twoim potrzebom i uprzyjemnią codzienne gotowanie, a jednocześnie pozwala nabyć unikatowe tekstylia kuchenne, które sprawdzą się w każdej kuchni – przy gotowaniu, smażeniu i pieczeniu!

Organizatorem Programu jest Altom sp. z o.o. sp. k., więcej informacji na stronie marki Valdinox.

Poniżej znajdziesz Katalog Nagród oraz informacje o liczbie punktów przyznawanych za zakup danego produktu Valdinox: